بیماری های جنسی

آمیزش جنسی ایده آل

آمیزش جنسی ایده آل

در آمیزش جنسی دوقطب مخالف وجود دارد: لذت بخشیدن و لذت بردن. وقتی یکی لذت می بخشد و دیگری لذت می برد، لذت جنسی به سادگی ایجاد می شود. در رابطه جنسی موفق، طرفین به نوبت به طور آگاهانه در قطب های مخالف جابجا می شوند. تا خواهش و لذت را به اوج برسانند در حالی که یکی لذت می دهد، دیگری لذت می برد و سپس چرخه عوض می شود. اولی باز می ایستد تا دومی لذت ایجاد کند.

این رابطه جنسی دو مرحله دارد: ابتدا مرد دریافت می کند و زن می بخشد، سپس مرد به لذت دادن و برآوردن نیاز های زن می پردازد و زن توجهش را به بهره بردن معطوف می کند.

در مرحله

اول آمیزش جنسی موفق، مرد مقدم بر هر چیز در پی لذت خود است، مطمئنا دلش خواهان لذت بردن زن نیز هست ولی فعلا به آن توجهی ندارد. در این حالت زن در قطب مخالف به سر برده، به فکر تحریک مرد است و انتظار تحریک شدن ندارد.

اما در مرحله دوم

نوبت به زن می رسد که در یافت کند و مرد لذت ببخشد. زن هر آنچه که می توانسته برای لذن دادن به مرد صرف کرده و حال زمان آن است که لذت ببرد. به این طریق، هر دو آنچه که می خواهند بدست می آورند.

مرد دوست ندارد هیشه بدون هیچ چشم داشتی وقت طولانی را صرف پیش نوازش همسرش کند تا اورا به ارگاسم برساند.

اگر مرد علاقه به پیش نوازش همیشگی ندارد، به دلیل اهمیت ندادن به لذت زن نیست بلکه بنا به شرایطی است که خود اودارد. مرد با توجه به خود و بدون پیش نوازش زن ، باعث ایجاد موافقت در زن می شود. انتظار های طولانی نیز مرد را مستاصل می کند. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، انرژی کافی برای برآوردن نیاز زن نخواهد داشت.

آمیزش جنسی ایده آل

آمیزش جنسی موفق

در آمیزش جنسی موفق به جای انتظار کشیدن و دچار احساس حرمان کردن، می تواند ابتدا به کار خود بپردازد و هر کاری که موجب برانگیختنش می شود انجام دهد. سپس وقتی به آستانه ارگاسم رسید، متوقف می شود و شروع به تحریک همسرش کند. در این موقع ؛ همه پیش نوازش هایی که زن نیاز دارد به او می دهد تا او ارگاسم را تجربه کند. خود نیز به ارگاسم می رسد.

زن همانند مرد تحریک نمی شود  هدف هم این نیست ،  او صرفا شوعرش را تحریک می کند. برای این منظور می تواند به نوازش یادر آغوش گرفتن مرد بپر دازد یا از شیوه های دیگری استفاده کند. تمام کارها برای برانگیختگی در مرد است. در این زمان مرد در حال در یافت کردن و لذت بردن است و زن در حال لذت بخشیدن به او است.

بعد از حدود ۵ دقیقه، مرد که به اوج نزدیک شده و در مرز های ارگاسم به سر می برد علامتی به زن می دهد تا از تحریک بیشتر او باز ایستد. این علامت می تواند صدایی باشد یا نفسی عمیق باشد که ضمن بازدم مرد، به آرامی زن را از فعالیت باز می دارد و موضع خود را عوض می کند. هر یک از این علایم زن را از آمادگی مرد برای عوض کردن قطب ها آگاه می کند. مرد آمادگی یافته تمام لذتی را که از زن برده به او بدهد.

همچنان که مرد به آهستگی تحریک را شروع می کند، زن می تواند بیاساید و به لذت بردن و احساس کردن بدن خویش بپردازد. این را به یاد بسپارید، زن ۲ تا ۳ دقیقه برای برانگیخته نیاز دارد اما زن ۱۰ براربرش را می خواهد.

عوض کردن موقعیت ها

در دفعات اول، برای مرد متوقف شدن، عوض کردن قطب ها و به مرحله دوم رفتن بسیار سخت به نظر می رسد. به خصوص اینکه در مرحله اول مقاربت، ممکن است به شدت تحریک شده باشد. خوشبختانه مرد نسبت به نیاز های همسرش بسیار حساس است و وقتی حس کند زن برای تحریک شدن و رسیدن به ارگاسم نیاز مند خودداری اوست، کنترل مورد نیاز را بر خود اعمال می کند

بیولوژی متفاوت زنان و مردان

بیولوژی متفاوت زنان و مردان باعث می شود که بعد از ارگاسم تجارب متفاوتی داشته باشند. برانگیختگی زن بعد از ارگاسم حفظ شود و حتی می تواند لذت بیشری از ارگاسم ببرد. در این حالت هورمون های لذت بخش زن در سطح بالایی باقی می ماند ولی مرد اینگونه نیست. او بلافاصله بعد از ارگاسم، برانگیختگی اش را ازدست می دهد و هورمون های لذت بخشش ناپدید می شوند. وقتی مرد به ارگاسم رسید، کارش دیگر تمام شده است.

اکنون بهتر می توان دریافت که تقدم ارگاسم زن بر مرد اهمیت دارد. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، دیگر انرژی برایش باقی نمی ماند تا زن را سیراب کند اما زن پس از ارگاسم داشتن چون همچنان بر انگیخته است هم به مرد ارگاسمش را می دهد و هم خود از ادامه یافتن مقاربت لذت بیشتری می برد.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره