زوج درمانی

امروز می توانید فقط یک رابطه داشته باشید

امروز می توانید فقط یک رابطه داشته باشید

چند وقت یک بار شما و همسرتان وارد مشاجره درباره گذشته می شوید؟ شما رفتار گذشته همسرتان و حتی رفتار قبل از ملاقات همدیگر را زنده می کنید، گویا احساس گناه وی را تحت تعقیب قانونی قرار می دهید. همه انواع رفتارها، جراحات و سوءظن های گذشته را وارد صحنه می کنید.

امروز می توانید فقط یک رابطه داشته باشید

سپس بر روی آنها قفل می شوید، با همسرتان بحث می کنید، نگران معنی همه این موارد هستید و در درک این موضوع که شما فرصت زندگی در حال حاضر را از دست می دهید، شکست می‌خورید این شبیه رفتن به رستوران مورد علاقه، درخواست میز، اختصاص یک ساعت زمان برای شکایت درباره غذایی که شما دو سال قبل دوست نداشتید و سفارش ندادن هیچ غذایی است. بعد از این همه از رستوران خارج می‌شوید و تعجب می‌کنید که چرا هنوز گرسنه هستید. آنچه قبل از شروع رابطه شما رخ داده است، حقیقتا اطلاعات است. ممکن است اطلاعاتی وجود نداشته باشد که با نحوه رفتار شما با یکدیگر در لحظه جاری مرتبط باشد. هیچ کس نخواهد گفت، ما یک رابطه عالی داریم، چون زمان زیادی را صرف بحث درباره چگونگی ناراحتی من درباره کاری که وی قبل از ملاقات من انجام داده، صرف کردیم.

امروز می توانید فقط یک رابطه داشته باشید

اساس یک روابط خوب

اساس یک روابط خوب، چگونگی پذیرش، اعتماد و پاداش ما در لحظه حال است. روابط در لحظه حال جریان دارند. گذشته همیشه با ماست، اما فقط در لحظه فعلی شما می توانید همسرتان را دوست داشته باشید و احساس عشق کنید. شما فقط از طریق زندگی کردن در زمان حال، می‌توانید از زندگی لذت ببرید. چون هر لحظه‌ای، می‌آید و می‌رود.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره