بیماری های جنسیروان درمانی فردیروانشناسی کودک و نوجوانروانکاوی

بچه بازی (پدوفیلیا)

بچه بازی (پدوفیلیا)

بچه بازی عبارتست از میل شدید جنسی عود کننده یا تحریک جنسی نسبت به کودکان ۱۳ سال به پایین در طول یک دوره حداقل ۶ ماهه

این بیماران حداقل ۱۶ سال سن دارند و دستکم پنج سال از قربانیان بزرگترند. اگر فرد مرتکب، در اواخر نوجوانی رابطه جنسی مستمری با یک کودک ۱۲ یا ۱۳ ساله داشته باشد این تشخیص مطرح نمی‌شود.

بچه بازی

سوء استفاده جنسی کودکان

اکثر موارد سوء استفاده جنسی کودکان به دستمالی آلت تناسلی یا رابطه جنسی دهانی مربوط می‌شود. رابطه جنسی مهبلی یا مقعدی با کودکان شایع نیست، مگر در موارد زنا با محارم. هرچند اکثر کودکان قربانی که مورد توجه عمومی قرار می‌گیرند دختر هستند، این یافته ظاهراً مربوط به فرایند ارجاع است. مرتکبین گزارش می‌کنند که اکثر قربانیان لمسی آنها ۶۰% پسر هستند.

این رقم با رقم مربوط به قربانیان غیر تماسی کودکان نظیر دید زدن از پنجره یا عورت نمایی تفاوت چشمگیری دارد ۹۹% چنین مواردی شامل دختربچه ها می گردد. ۹۵% افراد بچه باز غیر همجنس گرا هستند و نیمی از آنها به هنگام ارتکاب جرم الکل زیادی مصرف کرده‌اند.

بچه بازی

افراد بچه باز

تعداد چشمگیری از افراد بچه باز به طور همزمان یا قبلاً به عورت نمایی، تماشاگری یا تجاوز به عنف دست زده اند. زنا با محارم با بچه بازی ارتباط نزدیکی دارد چرا که در آن اغلب یک بچه نابالغ به عنوان ابژه جنسی انتخاب می‌شود، جنبه آشکار یا پنهانی از زورگویی و فشار وجود دارد و به ندرت در آن رابطه جنسی بالغ _ کودک، محبت می یابید.

ارضای غریزه جنسی

در مجموع می‌توان گفت : مبتلایان به این انحراف برای ارضای غریزه جنسی خود، به جای اینکه با افراد جنس مخالف رابطه جنسی برقرار کنند، اطفال را هدف این عمل قرار می‌دهند. این منحرفین برخلاف منحرفین دیگر، اصولاً خطرناک بوده و ممکن است ضرر های غیرقابل جبرانی به اجتماع وارد سازند و حتی گاهی برای اینکه عمل انحرافی شان آشکار نشود، کار را به جنایت رسانده و سبب قتل اطفال معصوم می شوند. این انحراف در زنان کمتر دیده می شود بلکه بیشتر مردان به آن مبتلا می باشند.

مردان سالخورده و مسن

خصوصا مردان سالخورده و مسن که قدرت و توانایی مقاربت ندارند. البته پدوفیلی در جوانان نیز دیده می‌شود ولی این جوانان اغلب به ضعف و ناتوانی جنسی دچارند و چون نمی‌توانند غریزه جنسی خود را از طریق عادی و مقاربت طبیعی ارضا نمایند. لذا به این انحراف آلوده می‌شوند.

منحرفین بیشتر با دستگاه تناسلی بچه ها بازی می کنند و گاهی در همین زمان به عمل استمنا می پردازند و یا به صورت سطحی با آنها تماس گرفته و با این وسیله خود را به اوج لذت جنسی می رسانند و کمتر ممکن است عمل مقاربت با آنها انجام دهند، مگر بعضی از منحرفین که به اختلال روانی شدید دچار باشند که در این صورت با انجام عمل تداخل، سبب جراحت و پارگی اعضای تناسلی آنها می‌شوند و حتی ممکن است پس از این اطفال بینوا را به قتل برسانند.

بچه بازی

به علاوه باید توجه داشت که بعضی از نوکر و کلفت ها هم ممکن است در مواقعی که والدین برای رفتن من به میهمانی، سینما و گردش و غیره، اطفالشان را به آنها می سپارند. اصطلاح بچه بازی برای هرگونه تمایل جنسی افراد بالغ نسبت به بچه ها به کار می رود.

بیمار بچه باز

بیمار بچه باز ممکن است از بچه های همجنس یا غیرهمجنس خود برای منظورهای جنسی استفاده کند. عملا عده زیادی از مردان بچه باز، به کفایتی های جنسی مبتلا هستند از اینرو تماس جنسی آنان با بچه‌ها به نزدیکی فرجام نمی‌یابد بلکه بیشتر جنبه خود ارضایی و نمایشگرانه پیدا می‌کند اما این سخن نباید آدمی را بر آن دارد که تصور کند این بیماران خطرناک نیستند و بچه‌ها را آزار نخواهند داد چرا که گاه بیمار نعوظ نیز پیدا می‌کند، به نزدیکی اقدام می‌نماید و در صورتی که مفعول جنسی خیلی خردسال باشد گزند های جبران ناپذیر به بار می آید.

بچه بازی

اینکه اینگونه بیماران مردان ساده و بی ظرفیتی هستند که به سبب بی کفایتی در برقراری تماس جنسی با بزرگسالان، به کودکان پناه می برند گذشته از آنکه آنان را موجوداتی بی خطر معرفی می‌کند. آدمی را از مطالعه انگیزه اصلی رفتار نابهنجار آنان باز می‌دارد.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره