بیماری های جنسی

تخیلات جنسی- سکس تراپی

خیالبافی جنسی و خیال پروری جنسی به هنگام بیداری و هوشیاری بسیار شایع است و گاه به گاه صورت بیمار گونه و غیر عادی می گیرد.

پسران در این دوران گاه خود را در نقش یک شخصیت برجسته مجسم می کنند که دست زیر بازوی بانویی انداخته و وارد مجلس می شوند و همه در برابر برازندگی او و زیبایی بانویش کلاه از سر بر میدارند‌ . گاه نوجوان خود را در نقش بندباز یا شناگری ماهر تجسم می کند  که با مه پیکری  به شنا مشغول است و یا چنین در خیال می پروراند که فلان دخترک را به اطاق خود برده و با زبان بازی مشغول رام کردن اوست . دختر نیز مجسم می کند که لباس عروسی به تن دارد  و شاهزاده ای از دیاری دور با اسب سفید به خواستگاری او آمده و یا چنین خیال می کند که بعنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شده است و خبرنگاران و عکاسان پیوسته از او عکس می گیرند و یا اینکه با جوان فوفولی در یکی از کافه های زیرزمینی در پرتو نور قرمز می رقصد و …. گاه فرد مدت ها در خیالبافی می ماند و چه بسا که به راستی در این مدت لذت می برد‌. اما این گونه خیالبافی ها همیشه جنبه شهوت انگیز ندارند و در امور نامربوط به پدیده های جنسی نیز رخ می دهند. چنین پیداست که خیالپروری راهی برای گریز از اضطراب ها و تنشهای گوناگون است و با آن فرد لااقل مدتی در آرامش و بی نیازی به سر می برد‌. ولی خیالبافی بیش از حد نشانه ای بیمارگونه است و در مقدمه بعضی از انواع جنون جوانی دیده می شود. لیکن تعیین اینکه خیالبافی تا چه حدی طبیعی و از حدودی غیر طبیعی است بسیار دشوار است.

اگر خیالبافی جنسی وقت زیادی را می گیرد و باعث دردسر شده است از سکس تراپیست کمک بگیرید‌

بیشتر بخوانید : سکس تراپی چیست و سکس تراپیست کیست

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید جهت تعیین وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .

نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸تماس حاصل فرمایید .

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره