بیماری های جنسی

درمان دو جنسیتی

درمان دو جنسیتی در مراحل ابتدایی، عمل نزدیکی من می‌شود و زود یاد می‌گیرند به تبادل لذت جسمی بدون فشار برای انجام عمل یا دخول بپردازند.

زوج در عین حال می آموزند که چگونه ارتباط غیرکلامی رضایت بخش برقرار کنند و نیز می آموزند که بازی جنسی جایگزین لذت بخشی برای مقاربت و ارگاسم است.

در مرحله تمرینات مربوط به تمرکز حسی، زوج برای کاهش اضطراب تقویت بیشتری دریافت می‌کنند. طرفین تشویق می‌شوند برای رهایی از نگرانی های وسواس گونه در مورد عملکرد خیالپردازی نمایند.

درمان دو جنسیتی

نیازهای طرف مبتلا و غیرمبتلا مورد بررسی قرار می‌گیرد. ارتباط صریح بین دو طرف و ابزارهای نیازهای متقابل تشویق میشود. مقاومت هایی نظیر ادعای خستگی یا نداشتن وقت کافی برای تکمیل تمرینات شایع است و درمانگر باید آنها را مورد بررسی قرار دهد. تحریک تناسلی در نهایت به تحریکات بدنی عمومی افزوده می‌شود. به زوج یاد داده می‌شود که به ترتیب وضعیت های مختلفی را برای نزدیکی، امتحان کنند، بدون اینکه ضرورتا عمل را به اتمام برسانند و قبل از اقدام برایرمقاربت از روش‌های مختلف تحریکی استفاده کنند.

درمان دو جنسیتی

پس از هر دوره تمرین جدید، جلسات روان درمانی تشکیل می‌شود و مشکلات و رضایت های موجود و هم از لحاظ جنسی مهم در سایر زمینه های زندگی زوج مورد بحث قرار می‌گیرند. در هر جلسه با وجود با توجه به میزان پیشرفت زوج دستورات اختصاصی داده می شود و تمرینات جدید معرفی می گردد، تدریجا زوج اعتماد به نفس پیدا کرده و راه برقراری ارتباط کلامی و جنسی را می‌آموزد.

درمان دو جنسیتی وقتی موثرتر است که کژکاری جنسی بدون ارتباط با آسیب روانی دیگری وجود داشته باشد.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره