زوج درمانی

رابطه جنسی سریع

رابطه جنسی سریع

چگونه میتوان جذابیت جنسی را افزایش داد؟

رابطه های جنسی سریع و بدون احساس گناه از اینکه همسر به ارگاسم نرسیده، شیرینی شگرفی دارد و برای اکثر مردان راهایی باشکوهی به بار می‌آورد.

مرد و زن با گفتگو و توافق کردن بر سر اینکه رابطه سریع و یا طولانی داشته باشند، می‌توانند نگرانی را از خود دور کنند و مخصوصاً مرد با اطمینان می تواند رابطه را شروع کند و زن نیز در تجارب شان، اگر حال و حوصله نداشت به جای نه گفتن، رابطه سریع را پیشنهاد کند. آمیزش  و رابطه جنسی سریع ۳ تا ۵ دقیقه طول می‌کشد. این طریقه فقط برای لذت بردن مرد است. زن در صورتی که احساس کند از نظر عاطفی حمایت می‌شود و برنامه آمیزش پخته شده در خانه برایش در جای خود باقی است، مخالفتی با آمیزش سریع نمی کند.

رابطه جنسی سریع

پیش می آید که مرد فرمول موفقی را در رابطه جنسی می یابد و آن را خارج از اصول آمیزش عادی تغییر می دهد، به خیال آنکه موثر شود. مثلاً به جای پیش نوازی، مستقیما به سراغ مقاربت می‌رود. این کار شبیه گوش کردن به خبر ورزشی برای پی بردن به نتیجه بازی است. از نتیجه بازی با خبر شدن و دیدن بخش های برجسته آن مطمئنا سرگرم کننده است اما به هیچ وجه قابل قیاس با هیجان رفتن به استادیوم و تماشای مستقیم بازی نیست. تماشای تمام بازی، نتیجه را بسیار هیجان انگیز تر می کند. پیش نوازی نیز برای آمیزش همین حکم را دارد و معاشقه را برای زن بسیار هیجان انگیز می کند. برای او نتیجه مهم نیست بلکه کل بازی اهمیت دارد. مرد با گذاشتن وقت برای پیش نوازی، لذت زن را زیاد می کند. این قاعده کلی را به خاطر داشته باشید که زن ده برابر مرد نیاز به پیش نوازی دارد. سن مرد که بالا می رود برای برانگیخته شدن شاید نیاز به قدری پیش‌نوازی بیشتر بیابد و زن ممکن است کمی نیازش کاهش پیدا کند.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره