روانکاوی

روابط فرا زناشویی

روابط فرا زناشویی

این یک راهبرد غیرمستقیم است که در آن شما به دنبال جایگزین هایی برای شریک زندگی خود می گردید. زمانی که یک زن نسبت به شریک زندگی اش که اغلب در دسترس نبود بدبین شد، اقدام به ملاقات با مردی متاهل کرد. از آنجایی که او نیازهای جسمی خود را در این رابطه ارضا می کرد، احساس نیاز کمتری برای رفع آنها از سوی شریک زندگی اش داشت.

روابط فرا زناشویی

در نتیجه نسبت به شریک زندگی اش حسادت کمتری ابراز می داشت، اما در برزخ بین دو گزینه ی ناپسند گیر افتاده بود، شریک زندگی که به حاشیه رفته بود و یا مرد متاهلی که نمی توانست به او متعهد باشد. عزت نفس او بیشتر سقوط کرد. آنها فکر می‌کنند در صورتی که این رابطه کنونی به جایی نرسد، احتمالا می توانم دوباره آن شخص قبلی را ببینم. این کار به شکل یک حاشیه امن عمل می‌کند و در ذهن فرد به عنوان یک سیاست بیمه‌ای در نظر گرفته می شود. مشکل راهبرد فرازناشویی این است که قطع به یقین به نتایج مثبتی نخواهند انجامید.

عقب‌نشینی

وقتی عقب‌نشینی می‌کنید و پنهان کار می شوید، نزدیکی شما با شریک زندگی فعلی تان کم می شود. خودتان را به چند بخش تقسیم می کنید و ممکن است مقدار زیادی انرژی برای پنهان کردن زندگی مخفی خود صرف کنید. دیر یا زود ممکن است مچ شما گرفته شود. چگونه انتظار دارید این روش نتیجه بدهد وقتی که ابتدا شما حسادت را ابراز کرده اید، اما سپس خودتان به عنوان کسی که خیانت میکند یا چیزهایی را پنهان می سازد نمایش داده می شوید؟ راهبرد فرازناشویی ممکن است باعث شود شما احساس خطر کمتری نسبت به از دست دادن و فروپاشی رابطه داشته باشید. ممکن است کمک کند تا عزت نفس خود را با دانستن اینکه شخص دیگری به شما علاقه مند است، برای لحظه ای افزایش دهید. ممکن است به نظر برسد که شما یک موقعیت بیمه شده، یا یک موقعیت پشتیبان دارید.

روابط فرا زناشویی

اینها نگرانی‌های قابل درکی هستند و ممکن است باعث شوند برای مدت کوتاه این حس را داشته باشید که کنترل بیشتری بر زندگی تان دارید. اما به این فکر کنید که آیا کسی را میشناسید که بگوید: من با داشتن چند رابطه همزمان، رابطه قوی تری با شریک زندگی خود ایجاد کرده ام. حس من این است که نشنیده اید.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره