روانکاوی

زنان رابطه جنسی را دوست دارند

زنان رابطه جنسی را دوست دارند

زنان رابطه جنسی را دوست دارند ولی تمایل جنسی شان به سادگی مردان برانگیخته نمی شود. زن برای حس کردن میل جنسی زمان، امنیت و مهربانی می خواهد. او اینها را می خواهد تا نشان دهد لبریز از احساس است. به طور کلی مردان در سن ۱۷ تا ۱۸ سالگی در اوج علاقه جنسی هستند. زنان این بهار را در ۳۶ تا ۳۸ سالگی تجربه می‌کنند. مرد با کمی نوازش تحریک می شود، حال آنکه زن به زمان قابل توجهی نیاز دارد.

پخته شدن احساسات کامل یک مرد

وقتی مرد احساسش کاملا پخته میشود، زن هنوز در آغاز راه است. پس، مرد فکر می‌کند زن رابطه جنسی را دوست ندارد، زیرا در هنگام برانگیختگی خود، زن را هنوز آرام و بی احساس می بیند. زن وقتی که آماده رابطه جنسی نباشد یا خلقش را نداشته باشد، مرد بی درنگ با خود می گوید، می دانستم، او این رابطه را نمی خواهد. مرد برای حل این مشکل چه می‌تواند بکند؟ یکی از راه‌ها نشان دادن زیرکانه علاقه اش به رابطه جنسی است. از همسرش سوالی مشابه سوالات زیر می پرسد :

  • آیا مایلی رابطه داشته باشیم ؟
  • رابطه جنسی می خواهی ؟
  • آمادگی برای رابطه داری ؟

در پاسخ، اگر زن بگوید مطمئن نیستم یا نمی‌دانم مرد در اغلب موارد سو تعبیر کرده و پیام منفی طرد شدن می گیرد. او می پندارد زن مودبانه نه گفته است. این صحت ندارد. زن واقعا نمی داند، همین و بس. البته مردان برای درک این مساله مشکل دارند. برعکس اگر از مرد رابطه جنسی خواسته شود، پاسخ قطعی است. مرد به طور مشخص یا رابطه جنسی می خواهد یا نمی خواهد اما تردید زن یعنی نیاز او به کمی زمان، توجه و حرف زدن که بتواند تمایل یا فقدان تمایلش را بفهمد. اگر مرد این را در یابد، فورا احساس طردشدگی نمی کند.

نمی دانم وقت کافی داریم یا نه

زن ممکن است بگوید <<نمی دانم وقت کافی داریم یا نه>> <<هنوز لباس هایم را نشسته ام و چند کار دیگر را انجام نداده ام >> یا شاید اظهار کند <<از احساسم مطمئن نیستم. چیزهای زیادی به ذهنم هجوم آورده، فکر می‌کنم به کمی وقت نیاز دارم تا آرام شوم>> بدون آگاهی از چگونگی تفاوت زن با مرد در حالی که زن از علل رابطه جنسی نخواستن خود حرف می زند، مرد به تدریج انگیزه را از دست می دهد ولی آن زمان که مرد آگاه باشد و بداند احساسی در وجود زن رابطه جنسی می‌خواهد، گوش دادن به بخش‌هایی که رابطه نمی‌خواهند برایش آسان تر می شود. یک زن، با ابتدا معطل کردن مرد که تمایل هرچند مبهم به رابطه جنسی دارد، به مرد امکان می‌دهد تا راحت تر به دلیل آمادگی نداشتن گوش دهد.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره