روانکاوی

نکرو سادیسم

نکرو سادیسم

نکروسادیسم شدیدترین درجه و خطرناکترین نوع سادیسم، نکروسادیسم یا شهوت قتل است. بیماران مبتلا به نکروسادیسم در خود تمایلی خاموش نشدنی به مصدوم کردن و کشتن افراد احساس می‌کنند و این عمل به آنان لذت می بخشد ولی لذت حاصل از آن جنسی نیست و بیمار لزوماً به نزدیکی کردن با قربانی خود و کسب لذت جنسی نیاز ندارد.

چند روز، چند هفته یا چند ماه پیش از ارتکاب قتل، بیمار احساس می‌کند که به سوی قربانی خود کشیده می‌شود تا او را به قتل برساند. در همین مرحله است که بیمار طرح توطئه می‌کند و شرایط عملی کردن منظور خویش را، فراهم می‌سازد. با آن که ممکن است بیمار بد و خوب را از هم تمیز دهد، نمی تواند خویشتن را کنترل کند و آهنگ قتل را از مغز خود به دور افکند.

از نظر جنسی

از نظر جنسی بیشتر این بیماران بسیار فعالند، غالبا ازدواج نمی کنند ولی به راه های گوناگون تخلیه جنسی متوسل می گردند اما هیچ یک از این روش‌ها تنش و تمایل بیمارگونه آنان را خاموش نمی‌کند. بیشتر این بیماران آنتی سوشیال چند انحرافی هستند و چنان وابستگی انحرافی دارند که اگر مرتکب خلاف و قتل نشوند ناراحتند.

نکرو سادیسم ها معمولاً سرد برخورد و خودپرستند اما عده ای از آنان حساس می باشند و برخی یکرنگ و بعضی اسرارآمیز و موذی اند. عده ناچیزی نیز مهربان و اهل بگو بخند و خوش اخلاقند و خوش صحبت و هم اینانند که آنان را سادیست ظریف و خوش رفتار یا سادیست نازنین نام داده‌اند.

بیمار ناخودآگاهانه نسبت به زن احساس کینه و دشمنی دارد و هنگامی که او را عذاب می‌دهد و او لابه می‌کند، بی دفاع می‌ماند و رنج می‌برد، بیمار احساس لذت می کند و گهگاه در همین هنگام به استمنا مشغول می‌شود. ممکن است در لحظه ای که زن نگون بخت به مرحله مرگ و درماندگی می‌رسد و بی جان می گردد،

لذت بیمار به اوج برسد. بیمار ناخودآگاهانه خیال می‌کند که تن بی جان قربانی او هنوز آزار پذیر و تحقیر شونده است و به همین خیال باز آزارش می دهد و او را تکه پاره می کند و غالبا نقص عضوها و دریدگیهای وسیع مثل خارج کردن احشا از شکم پس از مرگ مفعول انجام می‌شود.

سادیستیک دهانی

اگر تمایلات سادیستیک دهانی در بیمار بیدار شود، ممکن است به خوردن قسمتی از بدن قربانی خود اقدام کند. میل به فشرده شدن آلت ممکن است بیمار را بر آن دارد که با کودکی خردسال نزدیکی مقعدی کند. به نظر اشتکل یکی از علل این تمایل وجود سابقه تنگی پیش پوست در دوران کودکی بیمار است که به هنگام نعوظ در آلت بیمار احساس اختناق و فشردگی ایجاد می کرده و اندک اندک لذت جنسی بیمار مشروط به احساس فشردگی در آلت گردیده است.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره