خانواده درمانی

هرزه درآیی تلفنی و کامپیوتری

هرزه درآیی تلفنی و کامپیوتری

هرزه درآیی تلفنی عبارتست از ابراز کلمات وقیحانه پشت تلفن به فردی که ناخواسته و بی خبر، سوژه فرد تلفن کننده شده است.

ی بیمار منتظر تلفن زدن است، دچار تنش و انگیختگی می شود. وقتی طرف مکالمه گوش می دهد، بیمار که مرد است و اشتغال های ذهنی خود را بیان می کند و مخاطب را وا می دارد در مورد فعالیت‌های جنسی خود صحبت کند

مکالمه با خودارضایی همراه است که اغلب پس از قطع مکالمه کامل می‌شود. برخی از افراد از شبکه های کامپیوتری مرتبط نیز استفاده می کنند تا پیامها وقیح را با پست الکترونیک ارسال کنند.

به علاوه برخی نیز از شبکه های کامپیوتری برای ارسال پیام‌های جنسی آشکار و تصاویر ویدیویی استفاده می کنند. این کارها گاهی به صورتی وسواس گونه انجام می شود. از آنجا که استفاده کنندگان از این شبکه ها ناشناس می‌مانند و از اسامی مستعار استفاده می‌کنند، این خطوط جنسی کامپیوتری به برخی از افراد امکان می دهد که نقش جنس مخالف را بازی کنند که نمایانگر روشی جایگزین برای ابراز تخیلات مبدل پوشی با دگر جنس پنداری است.

خطر این روابط جنسی کامپیوتری

خطر این روابط جنسی کامپیوتری داخل خط این است که افراد بچه باز اغلب از این طریق کودکان و نوجوانانی را به دام انداخته و آنها را ملاقات و مورد سوء استفاده جنسی قرار می دهند.

بسیاری از تماس‌های داخل خط بعدا به روابط جنسی خارج از خط منجر می‌شود. با اینکه برخی از افراد گزارش کرده اند که برخوردهای خارج ازخط به روابط معناداری تبدیل شده‌اند ولی اکثرا این ملاقات‌ها مملو از یأس و سرخوردگی است زیرا دو طرف در مورد یکدیگر خیال پردازیهایی دارند و وقتی با هم ملاقات می کنند قادر نیستند توقعات ناخودآگاه طرف مقابل را برآورده سازند. در برخی موارد نیز که افراد بالغ با هم ملاقات می کنند، تجاوز یا قتل ممکن است روی دهد.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره