روان درمانی فردی

پرورش معنا در زندگی

پرورش معنا در زندگی

آیا گاهی احساس می کنید که هیچ راه گریزی از دنیای خود ندارید! هر جا که می روید، دلتان می‌خواهد بهترین باشید؛ باید آن کیف یا جدیدترین اتومبیل را داشته باشم یا در مجلل ترین رستوران ها شام بخورم.

چنین تجربه‌هایی هرقدر هم که دلپذیر باشند، باز هم پس از مدت کوتاهی از خود می پرسید: آیا همین بود؟ آیا همه چیز همین است؟ یا شما جزو افرادی هستید که به دست آوردن تجملات ظاهری، به زندگی آنها هدف و معنا می بخشد؟ اگر از مادیات در جهت درست استفاده کنید، می‌توانند با لذت همراه باشند.

پرورش معنا در زندگی

به کارگیری توانایی‌ها

به کارگیری توانایی‌هایتان موجب زندگی ای متعهدانه می‌شود که شما را شاد می‌کند. زندگی پر از معنا، سومین مسیر به سوی شادی است. آیا وقت آن است که با اندکی درنگ، زندگیتان را ارزیابی کنید؟ آیا چنان درگیر جزئیات و کارهای زندگی روزانه هستید که وقت فکر کردن به مسائل مهم را ندارید؟ زمانی که به زندگیتان از ابتدا تا امروز نگاه می کنید، باید بررسی کنید که آیا درست زندگی می کنید یا در سالمندی زندگیتان پر از افسوس فرصت‌های از دست‌رفته خواهد بود. اتفاق های بزرگ زندگی مانند ابتلا به بیماری ای وخیم، می توانند شما را از حرکت باز دارند و مجبور به ایجاد تغییری اساسی کنند. شخصی را می‌شناسیم که در دوران ۶۰ سالگی با سرطان روبرو بود. او می گفت: در تمام طول عمرم پزشک بوده‌ام، ولی حالا می‌خواهم هنرپیشه باشم.

پرورش معنا در زندگی

اگر اکنون این کار را انجام ندهم، پس کی آن را انجام بدهم؟ زندگی او یکباره معنای جدیدی پیدا کرد و پس از گذشت ۶ سال، هنوز هم با قدرت به راهش ادامه می دهد. او به شدت از طرف اطرافیان تشویق شد. دیگران به او به دلیل استفاده از فرصت برای انجام کارهای مهم تقریبا حسادت می کردند. حتماً نبایستی تجربه ی تهدید تلخی در زندگی تان داشته باشید تا زندگی تان معنا پیدا کند. تنها بایستی بدانید که انجام آن کار برای شادی و سعادت تان ضروری است.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره