خانواده درمانیبیماری های جنسی

کامیابی

کامیابی

ارگاسم

وقتی لذت زن، لذت مرد می شود :
هرچه صمیمیت عاطفی مرد و زن بیشتر شود، لذت مرد به لذت زن وابستگی بیشتری پیدا می‌کند. جسم هایشان همدیگر را لمس می‌کنند و عواطفشان نیز بر هم می نشیند.

کامیابی

پس مرد کامیابی زن را مانند کامیابی خود تجربه می‌کند، زن اگر اوقات عالی گذرانده باشد، مرد را پر از اعتماد به نفس می کند و این برای مرد بسیار برانگیزاننده است. کامیابی و لذت بردن زن، تضمین‌کننده کامیابی اوست.

ارزش رابطه جنسی

عاشقانه توجه می‌کند و ارزش رابطه جنسی را به ارگاسم داشتن زن وابسته می شود. به ارگاسم رسیدن زن مبنایی برای کامیابی مرد است. اگر زن حداکثر لذت را تجربه نکند، مرد به اشتباه آن را دلیل کامیاب نشدن او به حساب می‌ آورد و احساسش کم می‌شود. این مشکل آن گاه از میان می رود که مرد بفهمد زن می‌تواند کامیاب شود، بدون آنکه لازم باشد در هر بار بهارگاسم برسد.

کامیابی

لحظه گشایش با آگاه شدن مرد فرا می‌رسد

لحظه گشایش با آگاه شدن مرد فرا می‌رسد. زن میتواند بدون ارگاسم نیز از رابطه جنسی لذت ببرد. شادی افزایش می‌یابد و هر دو به آرامش می‌رسند. مرد از سنجیدن رابطه جنسی با ارگاسم زن باز می ایستد و زن نیز از احساس فشار برای همیشه ارگاسم داشتن، رها می شود. مرد با فراغتی خیال انگیز، سنجش را خرسندی زن قرار می‌دهد و زن مجال می یابد تا بی هیچ فشاری بیاساید و از رابطه جنسی لذت ببرد.

مرد از ته دل کامیابی زن را میخواهد ولی این مشکل را دارد که فکر می‌کند آن چیز که برای خودش لدت بخش است، برای زن نیز لذت بخش خواهد بود. او چون از لذت بردن زن کامیاب می‌شود، می‌پندارد زن نیز از لذت بردن او به کامیابی می‌رسد. مرد به طور غریزی متوجه نیست زن به زمان بیشتری نیاز دارد و به علاوه آن چیزهایی که برای داشتن رابطه جنسی عالی می‌خواهد بسیار متفاوتند.

کامیابی

کامیابی زن

کامیابی زن، خیلی پیچیده تر از مرد است. زن، مرد را با تماس‌های ماهرانه، وقت زیاد و طرز برخورد پر محبت و مهربانانه می خواهد. این در حالی است که مرد به هنگام تحریک، که سریع بر او تاثیر می‌گذارد؛ غالباً به ارگاسم میرسد. مشکلش این است که خیلی زود ارگاسم تجربه می‌کند و از این بابت از نطر زن خیلی طولش می‌دهد اما زن بر عکس، مرد را عجول می بیند.

به تاخیر انداختن انزال2

مردی که نداند چطور از احساس طردشدگی دوری کند، یکراست به دامن درد و استیصال می‌افتد. مرد چون در خودآگاه راه حلی نمی یابد. در ناخودآگاه خود، حس شهوت نسبت به همسرش را متوقف می‌کند. البته رسیدن به این فقدان میل، از روی انتخاب و اراده نمی باشد.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره