بیماری های جنسی

کوچک بودن آلت تناسلی در مردان

حدود ۳۵ درصد مردان تصور می کنند آلت تناسلی کوچکی دارند. کوچک بودن می تواند کوتاه بودن یا نازک بودن باشد. این تصور اکثر اوقات تصور نادرستی است و این افراد خود را با دیگران مقایسه کرده اند. برای از بین بردن این مقایسه ذهنی مشاوره موثر خواهد بود.

اندازه آلت تناسلی میتواند در فرد بالغ به نژاد وابسته است و بسیار متفاوت است.
اگر اندازه آن در حالت شل کمتر از ۴ سانتی متر و در حالت سفت کمتر از ۷ سانتی متر باشد میتوان گفت که آلت تناسلی مردانه کوچک است.

برای افزایش اندازه آلت تناسلی از دستگاه وکیوم یا جراحی استفاده میشود.
اگر طول آلت تناسلی در حالت تحریک شده حداقل ۷ سانتی متر و قطر آن حداقل ۳ سانتی متر باشد در رابطه جنسی و لذت جنسی مشکلی ایجاد نخواهد شد.

نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .

نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره