روانکاوی

یوگای هوشیارانه

یوگای هوشیارانه

بسیاری از ما تمایلی به ورزش نداریم چون باعث ناراحتی یا فشار برایمان می شود،یا نیازمند ابزار خاصی برای انجام است، ویا برای انجامش باید به محل خاصی برویم.

یوگای هوشیارانه

اگر مشکل شما هم همین بوده است، یوگای هوشیارانه همان تمرینی است که در انتظارش بودید. لغت یوگا در زبان سانسکریت به معنای پیوند دادن است و اشاره به وصل شدن و اتحاد ذهن، بدن دارد. یوگا شکلی از هوشیاری است و اگر به صورت منظم انجام شود الگویی بی نظیر برای ذهن و بدن برای افرادی خواهد بود که در آرزوی دستیابی به سطح بالاتری از سالمتی هستند.

هاتا یوگا

هاتا یوگا شامل وضعیت های بدنی ای است که به شکلی هوشیارانه و با آگاهی از تنفس انجام می شوند. این وضعیت ها را می توان به سادگی آموخت و در صورت تمرین منظم تاثیری برجسته بر جای خواهند گذاشت. تمرین هایی که ما انجام می دهیم بسیار آرام هستند. تمرین منظم انعطاف پذیری اسکلتی عضلانی، نیرومندی و تعادل شما را افزایش خواهد داد و به شما کمک خواهد کرد حالاتی از آرامش و آگاهی عمیق را تجربه کنید.

یوگای هوشیارانه

تمرین هوشیاری

به شما توصیه می شود در حین تمرین یوگا به همان شیوه ای عمل کنید که به هنگام تمرین هوشیاری عمل می کنید: آگاهی لحظه به لحظه خود را حفظ کنید، برای رسیدن به چیزی تقلا نکنید، فقط بگذارید همانی باشید که هستید بدون آنکه در مورد خودتان قضاوت کنید. به آرامی و هوشیارانه حرکت کنید یوگا به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارد و می تواند در هر جایی انجام شود.

یوگای هوشیارانه

می توانید با نوار آن را بیاموزید و سپس وضعیت های بدنی خاص را ابداع کنید و از کتاب ها و یا کلاس های مختلف ایده بگیرید. انجام آن به همراه یک موسیقی آرام، سرگرم کننده خواهد بود با هشیاری امتحانش کنید

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره