بیماری های جنسی

یک روش مناسب دیگر برای به تاخیر انداختن انزال

یک روش مناسب دیگر برای به تاخیر انداختن انزال

با کاربرد روش معینی از تماس، می توان از زمان نزدیکی را طولانی تر کرد. در این روش فقط هنگامی باید آمیزش کرد که مدخل مهبل و پوسته لزج آن از تراوش غده های چرب کننده، مرطوب شده باشد.

در این حالت تحریک پذیری نوک‌آلت کمتر است. اگر مرد احساس کرد که نزدیک است انزال شود، می‌تواند تماس را ۱ تا ۲ دقیقه قطع کند، نفس را آرام سازد و بکوشد موقتاً به موضوع دیگری کند، پس از آن، دوباره کار را ادامه دهد.

به تاخیر انداختن انزال

یک شیوه مناسب در این مواقع، آنست که مرد آلت تناسلی خود را در آستانه انزال خارج کند و با دو انگشت حدود ۳۰ ثانیه اطراف تاج حشفه را فشار دهد و دوباره ادامه دهد.

فن اسکوییز

این شیوه را فن اسکوییز می‌گویند. عمل مزبور احساس انزال را کاملا از بین می برد. در این مواقع اگر مرد احساس کند که ارگاسم نزدیک است می تواند اصلا تماس را قطع کند و فقط به مغازله بپردازد. زن باید از تحریک مرد خودداری کند.

در این حالت ممکن است نعوظ از بین برود اما این امر نباید باعث نگرانی زن و مرد شود. به زودی دوباره مرد آماده می‌شود.

به تاخیر انداختن انزال2

گاهی مردها از این حالت آگاهی ندارند و اندکی سستی نعوظ را جدی می‌گیرند.
در هر حال نیم ساعت پیش از نزدیکی به نرمش هایی بپردازید.

  1. ورزش، باید در ابتدا ملایم باشد تا اندازه ای که به هیچ یک از اندامها فشار وارد نیاورد و ناراحتی ایجاد نکند و سپس تدریج تند تر و سنگین تر شود.
  2.  ورزش باید با برنامه و مداوم باشد.
نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonدریافت وقت مشاوره