Site icon مرکز مشاوره آرمیتا

13 راهکار برای مقابله با فرد عصبانی

مقابله با فرد عصبانی

موقعی که شما را تحریک می کنند، طبیعی است که با افکار راه انداز شروع به بالا بردن عصبانیت خود کنید اما می‌توانید برای حفظ خود از عصبانی شدن از جمله های مقابله ای دستوری به خود استفاده کنید. مثل قبل، دو یا سه تا از این جمله ها را که احساس می کنید برای شما مفید باشند، انتخاب کنید. آنها را طوری اصلاح کنید که احساس می‌کنید دقیقاً درست هستند.

مقابله با برانگیختگی

حالا دو یا سه جمله مقابله ای با فرد عصبانی را که از هر طبقه انتخاب کرده‌اید مقابله با تنیدگی، مقابله با برانگیختگی و مقابله با یک فرد عصبانی، بردارید و آن را روی کارت های ۵×۳ بنویسید. سعی کنید آنها را حفظ کنید همچنین کارت ها را با خود داشته باشید تا هر موقع شروع به عصبانی شدن کردید بتوانید افراد مقابله ای خود را مرور کنید. همچنین می توانید از این جملات مقابله ای دستور به خود، در تمرین مقاوم سازی در برابر استرس نیز استفاده کنید.

نیاز به مشاوره حضوری دارید ؟!

اگر نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده  مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید 

نیاز به مشاوره در منزل دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید که  مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید

نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟! 

 اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp IMO Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید.

Exit mobile version